Hůrka Otakar (Koloděje 1889 - 1966)
Krajina s břízami, signováno vlevo dole Otakar Hůrka, olej/plátno, 70 x 100 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)
22.09.2018 - 15:00
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |